Doradca ds. żywienia

Dzień dobry! Mam na imię Patrycja i jestem kucharką w baletkach, ale nie tylko! Już od ponad 10 lat interesuję się zdrowym odżywaniem, a jakiś czas temu postanowiłam to zainteresowanie troszkę sformalizować i zdobyłam certyfikat doradcy ds. żywienia. Więc poza byciem bloggerem kulinarnym jestem też doradcą ds. żywienia.

Chciałabym pokazać jak największej liczbie osób, że zdrowa dieta to nie kara ani przykry obowiązek i że może być naprawdę przepyszna! Tylko trzeba wiedzieć, co jeść, jak jeść i znać odpowiednie przepisy. I właśnie od tego jestem ja ;)

Ułożę dla Ciebie super spersonalizowaną dietę dopasowaną do Twoich preferencji i potrzeb. Wraz z nią poznasz masę łatwych zdrowych i pysznych przepisów, kulinarnych sztuczek i już nigdy więcej nie uwierzysz w mity dietetyczne, które krążą w Internecie. Jestem zwolenniczką stwierdzenia, że wszystko jest dla ludzi (w odpowiednich ilościach ;)) I uważam, że racjonalne podejście bez popadania w skrajności jest najlepszym sposobem na zdrowe fajne życie :)

Zapraszam Cie serdecznie do kontaktu – im szybciej napiszesz tym szybciej otrzymasz swoją idealną dietę, która sprawi, że dieta przerodzi się w cały styl życia, który pokochasz :)